Proč se nebát použitého notebooku

Nebojte se nákupu v bazaru. Bazarcom.cz nabízí 100% prověřené zboží. 

Možná vás už nebaví přetahovat se o tu správnou hrací skříňku nabízenou u velkých gigantů, kde se neustále střídá personál. Ten vám většinou nedokáže ani nabídnout ten správný produkt vyhovující vašim požadavkům. V tom nepřeberném množství si také sami jen těžko dokážete vybrat. Sáhněte raději po službách skutečných nadšenců, kteří světem computerů žijí. Ti vám také mohou dokonale poradit. Nabídka je v BazarComu široká. Parametrů, podle kterých vybrat notebook je opravdu víc než dost. Podle vašich požadavků vám zde vybereme to, co vám bude vyhovovat.

Použité notebooky v BazarComu se zárukou.

Záleží na tom, k čemu budete počítač používat. Některý se hodí na brouzdání po internetu, jiný na administrativu, hraní her nebo úpravu fotografií. Někdo upřednostňuje dlouhou výdrž baterie, jiný jeho nízkou váhu, protože jej bude často přenášet. Velmi důležité je i to, kolik do něj hodláte investovat. Použité notebooky, které koupíte ve specializovaném počítačovém bazaru s pořádnou zárukou BazarCom, jsou perfektně prověřené a plně funkční. Protože jsme tu od roku 1998, obchodu s použitými počítači rozumíme.

Naši práci děláme poctivě a hlavně rádi. To mohou doložit stovky našich spokojených klientů. Zboží před výkupem a před vystavením na prodejnu vždy velmi pečlivě testuje náš odborný technik. Je nám totiž jasné, že pouze spokojený zákazník se nám vrátí. Ten nás také doporučí a to je ta nejlepší reklama.

Proč se nebát nakupovat v bazaru

Poskytujeme opět záruky na zboží, které již běžnou záruku nemá. Všechny notebooky projdou před výkupem náročnými testy. Notebooky které nefungují, jsou poškozené nebo nesplňují naše nároky na kvalitu, ty rovnou odmítneme a na prodej se nedostanou.

Vykupujeme pouze notebooky, které náš technik vyhodnotí jako vhodné pro další prodej, otestuje všechny komponenty a funkce, vše vyčistí a dá tak zelenou k dalšímu prodeji. Pak dobře slouží novému majiteli dlouhá léta.

Pokud se však objeví v naší nabídce notebook s nějakou závadou, upozorňujeme zákazníka na to, co v notebooku nefunguje. Nekupujeme ale vše a vadné zboží odmítáme. To je také zárukou toho, že vadné zboží prostě nenabízíme.

Poskytujeme záruky nad rámec běžných bazarů. Reklamace je vždy vyřízena na počkání, pouze ve složitějších případech do několika dnů. Reklamační lhůtu 30 dní v 99 % ani nevyužijeme. Máte také možnost zboží vyměnit, pokud se vám nehodí. Najdeme vám něco, co vám vyhovuje mnohem lépe. Reklamace u našeho zboží je minimální v porovnání s novým zbožím. Je to právě proto, že se jedná o prověřené a vyzkoušené zboží. Děláme pro vás to, čemu rozumíme.