Proč si koupit repasovaný notebook?

Hodil by se vám kvalitní notebook, ale je pro vás překážkou vysoká cena? Řešením je repasovaný notebook, který je plně funkční, ale můžete ho pořídit za zlomek ceny, mnohdy ušetříte až 70 % původní částky. I přesto, že už repasované počítače někdo používal, neztrácejí nic ze své kvality. Pojďme se blíže podívat na to, proč se vyplatí dát přednost repasovanému notebooku před tím novým.

Co znamená repasovaný?

Mnoho lidí tápe v tom, co si představit pod pojmem repasovaný notebook. Měli bychom si to tedy objasnit. Pod tímto pojmem se ukrývá notebook, který se v minulosti již používal, mnohdy v bankovnictví, pojišťovnách nebo dalších velkých firmách. Ve chvíli, kdy došlo v institucích k výměnám počítačů, staré se prodali za velmi nízkou cenu. To jim však ani zdaleka neubralo na kvalitách. Drahé a výkonné komponenty uvnitř počítačů totiž mívají životnost až 20 let, takže notebooky je možné bez obav dále používat dalších x let.

Plně funkční notebook za zlomek ceny nového

Nyní si ještě jednou shrneme, proč pořídit repasovaný notebook. Ruku na srdce, opravdu chcete utratit desítky tisíc korun za notebook určený k běžné práci? Že ne? Pak už máte první důvod, proč dát přednost tomu repasovanému. Dalším důvodem je fakt, že pořídíte odzkoušený a plně funkční přístroj, který je možné libovolně kapacitně rozšířit. Pokud tedy hledáte spolehlivý notebook a nechcete za něj dávat příliš mnoho peněz, ten repasovaný pro vás bude ideální volbou.

Kde repasované notebooky a počítače pořídit?

Navštivte náš BazarCom.cz, který se nabídkou repasovaných notebooků a počítačů zabývá již od roku 1998. Velkou předností je skutečnost, že na většinu zboží poskytujeme roční záruku a pokud se vám zboží nebude líbit, vyměníme ho do 14 dnů nebo vám vrátíme peníze. A to není vše. Studenti u nás mají slevu 5 %.