Doprava a platba

Ceny přepravného se mění v závislosti na váze, mýtu a podmínek přepravních společností.
V současné době si můžete zvolit následující způsoby přepravy:

  • ZÁSILKOVNA 65,- Kč ( +39,- Kč dobírka )
  • PPL ParcelShop 99,-Kč ( +39,-Kč dobírka )
  • MESSENGER - Po Praze 250,-Kč 
  • PPL 139,- Kč ( +15,- Kč dobírka ) , PC sestavy 250,- Kč ( +15,- Kč dobírka )
  • OSOBNÍ ODBĚR - Zdarma ( Prodejna BazarCom.cz, Opletalova 15, Praha 1. PO-PÁ 10-18 hod. )

( toto jsou orientační ceny. Pokud se cena dopravy v objednávce liší, je to kvůli výši dobírky nebo váze zboží )

Zboží Vám odesíláme téměř okamžitě po obdržení objednávky. Rychlost již závisí na dané přepravní službě, většinou je to do 1-2 dnů maximálně.
Stane se, že zásilku nestihnete převzít, v tom případě prosím ihned kontaktujte přepravní službu ( sledovací číslo jsme Vám zaslali emailem při odeslání zboží ), a nebo volejte na prodejnu 792 20 20 20 nebo napište email na obchod@bazarcom.cz a balík pozdržíme nebo necháme znovu doručit.

Upozornění při nepřevzetí zásilky zákazníkem:
Nepřevzetí zásilky od dopravce není odstoupením od kupní smlouvy. Uzavřená kupní smlouva je stále platná. Prodávající od kupní smlouvy odstoupí a objednávku stornuje, po uhrazení vzniklé škody v souladu z §520 občanského zákoníku - účelně vynaložených nákladů na balení zboží, manipulaci a dopravu. Tyto náklady činí 150 Kč / 4 EUR včetně DPH. Částka je splatná do 7 dnů po odeslání výzvy k její úhradě na účet prodávajícího. Po uplynutí doby splatnosti je pohledávka předána inkasní agentuře B4B Inkasso s.r.o. a již jde mimo Provozovatele. Výzva je zaslána na elektronickou na adresu kupujícího.