Canon 400D + Battery Grip BG-E3

Kód: 17180931
5 999 Kč –68 %
Canon 400D + Battery Grip BG-E3 BazarCom
5 999 Kč –68 % 1 890 Kč
Můžeme doručit do:
17.8.2018
Skladem

Jednooká zrcadlovka s rozlišením snímače 10 milionů bodů, procesor DIGIC II, devítibodové zaostřování, E-TTL II řízení záblesku, podpora RAW, CF karty. + Bateriový Grip BG-E3. Stav Horší stav viz. fotografie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EOS 400D je nově vyvinutý fotoaparát třetí generace s extrémně nízkým šumem a obrazového CMOS snímače s rozlišením 10.0 megapixelů. Zpracování dat ve fotoaparátu zajišťuje obrazový procesor DIGIC II, který můžeme nalézt u digitálních zrcadlovek Canon profesionální řady. Fotoaparát má téměř dvakrát větší LCD display v porovnání s EOS 350D.

Uživatelé mohou nyní ručně vybírat ze tří režimů zaostřování: jednosnímkový AF, inteligentní AF-servo a inteligentní AF. Zápis na paměťovou kartu je 2x rychlejší oproti EOS 350D a modernizované rozhraní USB 2.0 Hi-Speed umožňuje rychlé stahování snímků. Korekce vyvážení bílé v odchylkách modrá/jantarová a purpurová/zelená je dostupná v ±9 úrovních a posouvání vyvážení bílé je rozšířeno tak, aby zahrnovalo směr odchylky purpurová/zelená.

Objímka bajonetu fotoaparátu je kompatibilní se všemi více než 60 objektivy Canon EF - světově největším systémem vyměnitelných objektivů. Je rovněž kompatibilní se čtyřmi objektivy EF - vyvinutými pro digitální zrcadlovky Canon formátu APS-C (EOS 20D a EOS 300D). Model EOS 400D si zachovává přesné pětatřicetizónové měření TTL z modelu EOS 350D. U modelu EOS 400D zůstaly zachovány populární režimy EOS 350D programem řízeného snímání, např. Noční portrét, Sporty, Detail, Krajina, Portrét a Vypnutý blesk.

Vysouvatelný blesk má směrné číslo 13 a podporuje objektivy s ohniskovou vzdáleností až 17 mm. Kompenzace zábleskové expozice ±2 kroky s krokem nastavení 1/3 nebo 1/2 je možná jak pro vestavěný blesk, tak pro všechny zábleskové jednotky Speedlite řady EX.

Tisk fotografií je možný bez použití počítače přímým připojením EOS 400D k libovolné fototiskárně kompatibilní s PictBridge pomocí dodaného kabelu USB. Nové vysokorychlostní připojení USB 2.0 Hi-Speed zkracuje časy načítání a je rovněž kompatibilní s USB 1.1 a protokolem PTP (Picture Transfer Protocol) pro přenosy bez ovladače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Foto
Záruka: 1 měsíc

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: