Herní myš Roccat Savu, ROC-11-600 Nová

Kód: 654364
1 490 Kč –34 %
939b385d6353a8ced76abe98ec1b014c (1)
1 490 Kč –34 % 990 Kč
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné - Vyprodáno

Roccat Savu Mid-Size Hybrid; kombinace vynikajícího výkonu a přizpůsobitelných funkcí zabalena do robustní, perfektně vyvážené konstrukce střední velikosti přináší nové herní myš ROCCAT Savu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Počítačová myš Roccat Savu kombinuje vynikající výkon a dokonalou přizpůsobitelnost. To zabaluje do jediné extrémně robustní a perfektně vyvážené konstrukce středních rozměrů.

Počítačová myš Roccat Savu kombinuje vynikající výkon a dokonalou přizpůsobitelnost. To zabaluje do jediné extrémně robustní a perfektně vyvážené konstrukce středních rozměrů.

Protiskluzové materiály na stranách pak zajišťují, že vám myš nevyklouzne ani při akčních pohybech. Myš snadno obslouží jakoukoli hru a dodá vám výhodu nad vašimi protivníky.

Savu využívá jedinečný optický senzor s rozlišením 4000 DPI, jehož citlivost si můžete nastavit i na 400, 800 nebo 1600 DPI - pro přesné optické hraní na špičkové úrovni.

Je také první myší, která nabízí systém měření vašich výkonů a výsledků (kliknutí, pojezdů, atd.) proprietárním systémem RAD, takže budete moci pozorovat váš vývoj i následné výsledky. Savu je navíc vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a zajistí vám tak optimální podporu po dlouhou dobu společného zápolení.

Tlačítko Easy Shift[+]

Uvedená funkce vám umožní stiskem jednoho tlačítka nastavit dvě funkce pro každé tlačítko včetně stránkovacího kolečka.

Easy Shift[+] vám rovněž umožní využívat exkluzivní technologie Easy-Aim, která redukuje DPI po stisknutí jednoho jediného tlačítka a zajistí vám dokonalou přesnost, například když někoho potřebujete odstranit odstřelovačskou puškou. 16,8 milionu barev podsvícení

Podsvětlení na zadní straně myši může být nastaveno na jednu z 16,8 milionů barev, takže myš snadno přizpůsobíte jakémukoli hernímu prostředí. Lze ji dokonce naprogramovat tak, aby měnila barvy v různých odstínech a vytvořila poutavé efekty.

Maximální přizpůsobitelnost

Myš spolupracuje s ovladači ROCCAT Driver i pokročilým systémem správy maker ROCCAT Macro Manager. S jejich pomocí snadno přizpůsobíte tlačítka myši jakýmkoli požadavkům. Můžete si dokonce uložit až pětici profilů, které se načtou automaticky s vaší oblíbenou hrou. Přepínání mezi jednotlivými profily je otázkou několika málo sekund. Kromě herních profilů snadno vytvoříte rovněž profily pro oblíbené kancelářské aplikace.

Dokonale přesné kolečko

Extrémně precizní kolečko zajišťuje stránkování s dokonalou přesností. Perfektně snímá každý jednotlivý krok, takže se nemusíte obávat, že byste náhodou při výběru přeskočili vaši oblíbenou zbraň. Taktická odezva kolečka navíc zajišťuje optimální tuhost, abyste měli stránkování vždy maximálně pod kontrolou.

Parametry a specifikace:

Tlačítka: 5 včetně kolečka

Přepínače Omron

Senzor:

  • Typ: optický
  • Rozlišení: 400/800/1600/4000 DPI
  • Maximální rychlost: 60 IPS
  • Akcelerace: 20G

Ostatní:

Rychlost snímkování: 125, 250, 500, 1000 Hz 16.8 milionů podsvícení

Easy-Shift[+] tlačítko

Boční gripy eliminující skluz prstů

Pokročilé ovladače a správa maker

Střední velikost a dokonalé vyvážení

Extra precizní 2D kolečko

Speciální ergonomie pro praváky

Špičkové zpracování z kvalitních materiálů

Připojení:

  • Rozhraní: USB
  • Délka kabelu: 1,8 m

Opletený kabel

Podporované OS:

Microsoft XP / Vista / 7

Provedení:

  • Barva: černá
  • Rozměry: 7,2 x 12 cm (Š x D)
  • Hmotnost: 90 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice a myši
Záruka: 6 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: