Monitor spánku Beddit - Apple Beddit 3.5

Kód: 10192412
4 290 Kč –54 %
Monitor spánku Beddit - Apple Beddit 3.5 BazarCom.cz
4 290 Kč –54 % 1 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2020

Automaticky měří dobu spánku, tepovou frekvenci, dýchání, chrápání* a teplotu i vlhkost v ložnici. Zaznamenaná data o tepové frekvenci a dýchání ve spánku se ukládají v aplikaci Zdraví na iPhonu. Není potřeba mít žádné zařízení na těle. USB napájecí adaptér. Technické specifikace: 2 mm x 65 mm x 110 g. Požadavky na systém: vyžaduje iOS 12 nebo novější. Produkt vyžaduje aplikaci Beddit (pro model 3.5). Stav: drobné známky použití. 

Balení obsahuje: Beddit - Apple Beddit 3.5.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beddit monitor spánku je skvělá a chytrá věcička pro monitorování vašeho srdečního tepu, spánkových fází a celkové kvality vašeho spaní. Chytrý budík napomůže příjemnému probuzení a zvýší celkový komfort vašeho života.

Kvalitní spánek je naprostou nutností pro regeneraci těla i mysli. Je důležitý pro celkovou spokojenost, vztahy, zdraví či práci. Množství lidí trpí spánkovou poruchou, nespavostí a probouzí se neodpočatí. Spánkový monitor Beddit B3 je skvělým řešením.

Faktorů kvalitního spánku je množství, nicméně spánkový monitor bude spolehlivým partnerem na cestě za řádným spánkem.

Beddit B3 ve spolupráci s aplikací pro chytrá zařízení podrobně zaznamenává a následně vyhodnocuje parametry a průběh spánku včetně jednotlivých fází. Měří dechové cykly i frekvenci, srdeční tep i a dokonce zaznamenává i chrápání. Navíc umí změřit teplotu a vlhkost ve vaší ložnici. Ráno vás pak vzbudí inteligentním budíkem v ten pravý moment, abyste začali svůj den plní energie.

Princip měření:

Beddit poskytuje velmi přesná měření na principu ballistografie (BCG). Je vybaven extrémně citlivými senzory pro měření mechanických sil způsobených srdeční činností, dechem a pohyby vašeho těla. Na základě těchto údaje lze analyzovat průběh a kvalitu spánku výrazně odbornějším způsobem, než je možné při použítí běžných náramků s pohybovým senzorem.

Vědecký přístup:

Technologie monitoru spánku Beddit byla vyvinuta ve spolupráci se specializovanými vysoce odbornými pracovišti v oblasti výzkumu spánku a spánkových poruch Helsinki Sleep Clinic a VitalMed Research Center. Ve spolupráci s profesorem Merkku Partinenem, světově uznávaným expertem v oblasti spánkového zdraví a výzkumu spánku, byla aplikace Beddit vybavena funcionalitou nejen pro záznam klíčových hodnot charakterizujících průběh a kvalitu spánku. Navíc je doplněna o individualizovaná doporučení, která na základě znalosti spánkových zvyklostí konkrétního uživatele monitoriu Beddit pomáhají upravovat jeho živostní návyky směrem ke zvyšování uživatelovi dlouhodobé kvality spánku.

Inteligentní buzení:

S podrobnou znalostí průběhu spánku Beddit velmi přesně ovládá tzv. chytrý budík, který inteligentně probouzí v ideálním okamžiku v rámci spánkového cyklu, aby uživatel byl od počátku dne plný energie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart zóna
Záruka: 1 rok
Stav produktu: B

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: