O nás

Jsme BazarCom.cz největší prodejce repasovaných notebooků v ČR. Nyní máme přes 100 notebooků skladem na prodejně a e-shopu. Přečtěte si také hodnocení zákazníků, kteří nám již důvěřovali.

Od roku 1998 máme svojí kamennou prodejnu adrese Opletalova 15, Praha 1, 110 00 , otevřeno je každý pracovní den od 10:00 do 18:00 hodin. Věnujeme se celou dobu obchodu s repasovanými notebooky a počítači. Dovážíme zboží z Evropské Unie, vykupujeme počítače od velkých firem, jako např. Mark&Spencer, Raiffaisen Bank, Česká Spořitelna, a mnoho dalších.

Prodáváme své zboží jak na svém e-shopu bazarcom.cz , tak i na dalších inzertních serverech:

Aukro - https://tinyurl.com/yamft4sf
Bazos.cz - http://tinyurl.com/y4ah3c9q
Hyperinzerce.cz - https://firma.adresarfirem.cz/inzerce/f-215295/
Sbazar.cz - https://www.sbazar.cz/bazarcompc

Denně vykupujeme za hotové  notebooky, počítače a díly od Vás - uživatelů, kteří chtějí upgradovat své vybavení. U nás pohodlně prodáte veškerou Vaší elektroniku na počkání za hotové, nebo protiúčtem. Kde tedy prodat například notebook, když si chcete koupit novější? Přece u nás. A jestli chcete opravdu ušetřit, podívejte se nejprve na naší nabídku notebooků na našem eshopu. Dříve než nakoupíte třeba v Alze , CZC nebo Mironetu, je chytré projít si ceny našeho zboží.

Pokud máte jakékoliv zboží, které chcete prodat, stačí jen vyplnit tento výkupní formulář:

V krátké době Vám odpovíme s nabídkou ceny kterou za zboží můžete od nás dostat.

Na drtivou většinu zboží poskytujeme 1 roční záruku! Výměna nebo vrácení zboží u nás není problém. Pokud se Vám zboží nelíbí, vyměníme jej do 14ti dnů nebo Vám vrátíme peníze. Do jednoho měsíce lze Vámi zakoupené zboží vyměnit za jiné ve stejné nebo vyšší hodnotě.

Reklamace řešíme téměř okamžitě, jelikož víme jak nepříjemné je cokoliv reklamovat, u nás to problém není! Pokud u nás něco reklamujete, stačí vyplnit reklamační formulář a poslat zboží k nám na prodejnu.

Všichni studenti mají u nás slevu 5 % na jakékoliv zboží - nutno jen předložit ISIC nebo doklad o studiu.

Máte další otázky? Zavolejte na 792 20 20 20 a zeptejte se nás!

Těšíme se na Vaší návštěvu, ať už na prodejně nebo na eshopu. Váš team BazarCom.cz

Záznamy nebyly nalezeny...