IT bazar

Jsme největší IT bazar repasovaných notebooků v Praze! Zabýváme se výkupem a prodejem IT techniky za skvělé ceny.

Zákazníci si u nás nejvíce chválí:

  • komunikaci,
  • ceny,
  • rychlost doručení,
  • ochotu.

Jsme kamenný IT bazar & IT e-shop v jednom.

Najdete u nás repasované počítače, které se již používali. Následně jsou kusy profesionálně otestovány technikem a vyčištěny. Pokud repasovaný počítač splní požadavky je uveden do prodeje. Největší výhodou repasovaného IT zboží je jeho cena. Na repasované počítače poskytujeme záruku 12 měsíců!

164726

Repasované notebooky

Repasované IT věci nejsou nekvalitní. U repasovaných notebooků je tomu často naopak. Majitel se o svůj notebook dobře staral a mi jej vykoupíme za nejlepší možnou cenu. Takový notebook nejdříve vyčistíme a otestujeme. Pokud projde přísnými podmínkami, vyměníme opotřebené komponenty a notebook uvedeme do prodeje. Nejčastěji vyměníme displej nebo baterie za nové, aby vám notebook stále dobře sloužil.

Repasované LCD monitory

Repasované LCD monitory jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí IT monitor za rozumnou cenu. Nové monitory jsou většinou velmi drahé, a proto je repasovaný monitor často vhodnější volbou pro všechny, kteří chtějí ušetřit.

Komponenty pro notebooky a PC

Kromě skvělých počítačů a notebooků u nás lze koupit i bazarové komponenty pro notebooky i PC za férové ceny. Chcete-li provést upgrade vašeho počítače, pak si u nás určitě vyberete z široké nabídky IT komponent. Na prodejně vám rádi poradíme, jaké komponenty zvolit.

Proč nakupovat na IT bazaru?

  1. Možnost vyzkoušení zboží na prodejně.
  2. Výkup a protiúčet a výplata hotově.
  3. Servis Apple zařízení na počkání.
  4. Profesionální a přátelský personál.