Vážení zákazníci. Naše kamenná prodejna Opletalova 15, Praha 1, je z nařízení MVČR dočasně uzavřena pro zákazníky. V prodejně fyzicky stále jsme a objednávky z eshopu vyřizujeme a také hned odesíláme. Platba za objednávku je možná pouze online, jelikož přepravní služby PPL a Zásilkovna pozastavili platby dobírkou. Pokud máte zboží na výkup, volejte 792 20 20 20 a nebo rovnou vyplňte výkupní formulář ( v menu Výkup elektroniky ) případně pošlete email na obchod@bazarcom.cz . Zboží necháme vyzvednout přepravní službou a poté Vám jej zaplatíme převodem na účet. Přejeme Vám v této napjaté době hodně radosti s rodinou a málo starostí. Team BazarCom.cz

BazarCom - recenze a reference

Jsme BazarCom.cz největší prodejce repasovaných notebooků v ČR.
Nyní máme přes 150 různých notebooků skladem na prodejně a e-shopu.

Přečtěte si také hodnocení zákazníků, kteří nám již důvěřovali.

Byli jste spokojeni? Udělejte nám radost a zanechte nám prosím recenzi zde:

Jak přidat recenzi e-shopu BazarCom?

Pokud jste již u nás nakoupili, můžete váš nákup ohodnotit na této stránce hodnocení obchodu.

Kliknete zde na přidat hodnocení a napíšete vaši recenzi.

Co by měla recenze obsahovat?

V recenzi e-shopu by bylo dobré popsat vaši reálnou zkušenost s obchodem. Tedy popsat, jak probíhal proces výběru produktu, komunikace, doručení a vaše celková spokojenost. Zkuste být přínosní pro druhé návštěvníky. Uděláte jim tím radost.

Často kladené otázky

Bude moje negativní recenze smazána?

Negativní zkušenosti nás velmi mrzí a proto než publikujete negativní recenzi, napište nám na info@bazarcom.cz a vyřešíme váš požadavek k vaší spokojenosti. Nicméně i když budete trvat na zveřejnění vaší recenze, uděláme to.

Jsou vaše recenze obchodu reálné?

Ano, všechny recenze našeho e-shopu BazarCom prověřujeme, abychom zajistili, že nám zde nebudou psát lidé, kteří u nás nikdy nenakoupili a nemohou poskytnout kvalitní recenzi.

Máte Heureka Ověřeno zákazníky?

Ano, ověřeno zákazníky jsme získali a díky vašim recenzím na heurece si jej stále udržujeme. Přesvědčit se můžete zde.