Reklamační řád

Bojíte se nakupovat v počítačových bazarech? Asi právem. Většina bazarů poskytuje krátkou záruku, nebo dokonce žádnou. To není náš styl.

U nás v BazarCom.cz dostanete záruku klidně 12 měsíců až 2 roky
! A to nejenom na skryté vady, ale běžnou záruku, jakou poskytují výrobci zboží.

Zboží které prodáváme máme vyzkoušené - všechno!
Všechno zboží které u nás koupíte jsme důkladně prověřili již před výkupem. Pokud prošlo našimi podrobnými testy před a během přípravy na prodej, pak si můžete být jistí, že se na prodej nedostane žádné vadné zboží. Pokud je u zboží nějaká vada, pak tuto skutečnost vždy uvídíte na popisce.
 

Pokud se něco rozbije, je to vždy nepříjemné. Ale nezoufejte, vždy je nějaké řešení a to společně najdeme.
Máte zboží v záruce a něco nefunguje ? Přijďte osobně, nebo zboží pošlete na naší prodejnu doporučeně ( ne na dobírku - nebylo by převzato ). Ihned se na problém podíváme a pokud to jen trošku půjde, vyřešíme to výměnou nebo v co nejkratší době. Ze zákona na to máme 30 dnů, ale 95% reklamací řešíme ve stejný den.

Vrácení zboží do 14-ti dnů.
Pokud jste zakoupili zboží přes internet, máte právo jej do 14ti dnů vrátit. Jakmile k nám zboží doručíte, do 14ti dnů odešleme peníze zpět na Váš účet ( který nám nezapomeňte napsat ).

Pokud chcete zahájit proces reklamace, zadejte prosím svůj email. Automaticky Vám přijdou instrukce, vyberete zboží a dokončíte proces online.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení