TV Philips 32“ 32PFL6007K/12

Kód: 33626246
5 990 Kč
Momentálně nedostupné - Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

3D LED Smart TV s velikostí 32" (81 cm) a Full HD rozlišením 1920 x 1080, HDTV, vysoký dynamický kontrast, DLNA, LED technologie, Skype, Philips MyRemote, Ambilight Spectra 2, 2x reproduktory s celkovým výkonem 20 W, příjem DVB-T/-C/-S2, 4x HDMI, 3x USB porty, CI+ slot, LAN, Wi-Fi, Incredible Surround

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rodinný 3D LED Smart televizor Philips 32PFL6007K/12

Buďte součástí akce s LCD televizorem Philips 32PFL6007K/12. Užijte si převratný 3D obraz s Full HD rozlišením a moderní funkce této Smart TV. Objevte nekonečné možnosti technologie Smart TV Premium, využijte službu Skype, integrované Wi-Fi a ovládejte televizor pomocí smartphone.

Rozšiřte zážitky s Ambilight Spectra 2

S technologií Ambilight Spectra 2 si snadno rozšíříte svůj divácký zážitek o další rozměr. Opticky se zvětší obrazovka pomocí promítání svěla z obou stran zadní části televizoru na stěnu za ním. Rovněž se automaticky upraví barvy a jas tak, aby vše odpovídalo televiznímu obrazu.

Svoboda ve světě aplikací

To, co bylo dosud pouhým snem, se proměnilo v realitu. Televizor nabízí snadný přístup k širokému spektru aplikací, které jsou dostupné na nové domovské obrazovce. K televizoru lze připojit pevný disk přes USB rozhraní a nahrávat digitální televizní vysílání. S aplikací Philips MyRemote si užijete rozmanité možnosti při organizování svých zážitků. Vaše chytré zařízení (tablet, smartphone) se rázem stane dálkovým ovladačem.

Ohromující zážitky v 3D

Prohlédněte si celou svoji sbírku filmů v 3D, a to včetně černobílých snímků! 3D konverze umožní převod jakéhokoliv 2D obsahu ve vysoké kvalitě pouhým stiskem jediného tlačítka. Dokonce si lze přizpůsobit hloubku 3D tak, jak Vám vyhovuje. Nasaďte si 3D brýle a zažijte se svým protihráčem jedinečný herní zážitek. Díky technologii 3D se z klasické obrazovky, rozdělené v režimu 2D na dvě poloviny, stane plnohodnotná obrazovka pro každého hráče.

Přístup k neomezenému obsahu

Technologie DLNA umožní propojit televizor např. s počítačem. To znamená, že budete moci prohlížet fotky, pouštět si hudbu a sledovat filmy, které máte uloženy v počítači, aniž byste museli data vypalovat na disky a nebo je nahrávat na externí zdroj (flash disk, pevný disk). Výhodou je naprostá absence propojovacích kabelů.

Úspora díky LED technologii

Model dosahuje skvělých obrazových výsledků díky technologii podsvícení LED. Technologie LED představuje výhody v podobě lepších výkonových parametrů. Televizor tak dosahuje vyššího dynamického kontrastu a nulového úniku světla. Současně technologie šetří životní prostředí.

Klíčové vlastnosti

Philips 32PFL6007K/12 se může chlubit vysokým LED Full HD displejem s rozlišením 1920 x 1080 bodů, úhlopříčkou obrazovky 32 palců (81 cm), frekvencí 400 Hz PMR, vynikajícím jasem 400 cd/m2 a vysokým dynamickým kontrastem 500 000:1. O čisté zvukové podání se starají dva reproduktory s celkovým výkonem 20 W (2x 10 W). Samozřejmostí je podpora moderních standardů zvuku Incredible Surround a Clear Sound. Tento model disponuje vestavěným tunerem pro příjem digitálního pozemního, kabelového a satelitního signálu (DVB-T/-C/-S2). Tuner s podporou MPEG4 umožňuje příjem vysoce kvalitního HD obrazu, rozdíl je vidět již po pár chvílích. Integrován je rovněž CI+ (Common Interface Plus) slot, rozhraní HDMI (High Definition Multimedia Interface) v počtu čtyř, Scart, 3x USB, LAN, VGA, Wi-fi. Rozměry Philips 32PFL6007K/12 činí 724.4 x 505.6 x 218 mm včetně podstavce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Televize
Záruka: 3 měsíce
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: