Výkup elektroniky Praha

Máte doma starou elektroniku, kterou nevyužíváte a rádi byste se jí zbavili? Vykupujeme starou elektroniku a použité elektro zařízení. 

Nabízíme výkup na protiúčet. U nás v Bazarcomu na Opletalově 15, Praha 1 získáte na peníze v hotovosti do 30 minut!

Jak probíhá výkup použité elektroniky?

Existují dvě varianty. Jak probíhá výkup u nás v Bazarcomu.

1. Vyplníte výkupní formulář zde na webu.

Nahrajete fotky, popíšete produkt jeho vlastnosti, závady a další informace, které nám pomohou předběžně ohodnotit vaše zboží. Náš technik zhodnotí stav a pošle vám orientační cenovou nabídku na výkup a vy se sami rozhodnete, zda se k nám stavíte a zboží prodáte nebo ne. Získejte nacenění výkupní hodnoty vaší elektroniky zcela zdarma. Vyplňte výkupní formulář z pohodlí domova!

2. Osobní návštěva pobočky.

Pokud přijdete osobně k nám na pobočku v Praze 1 a přinese své staré zařízení. Technik a zhodnotí a zkontroluje funkčnost vašeho elektra. Pokud bude elektronika v dobrém stavu vykoupíme ji a peníze dostanete v hotovosti na ruku. Celý proces stihneme do 30 minut!

Co je to výkup elektroniky na protiúčet?

Při nákupu nového zboží nám můžete to staré nechat na protiúčet a zaplatit tím tak část kupní ceny. Nejoblíbenější výkup na protiúčet jsou iPhony, kde zpravidla chcete upgrade na novější Apple produkt a ten starší nám necháte protiúčtem.

Co si všechno vzít k výkupu s sebou?

 • Veškeré příslušenství (Mohou to být paměťové karty, propojovací kabely, ovladače, krabice, manuál či jiné příslušenství.)
 • záruční list a doklady o koupi (Často je dokladem právě záruční list.)
 • občanku nebo jiný průkaz totožnosti.

Jak stanovíme cenu za vykoupený přístroj?

Určitě vás zajímá, jakou má vaše elektronika ještě hodnotu. Nové telefony, které koupíte za 10 tisíc již při nákupu ztrácí až 30 % ze své původní ceny. Pokud přinesete zboží, které bude mít ještě záruku, můžeme zvýšit výkupní cenu. K tomu je potřeba mít záruční list a doklad o koupi. 

Jaké zboží nevykupujeme?

Nevykoupíme produkty a zboží, které jsou kradené nebo máme podezření na nezákonnou činnost. 

Elektrošrot a elektromagnetické součástky, které již nelze opravit a použít. 

Co nejčastěji vykupujeme?

 • mobilní telefony, iPhony,
 • notebooky, Macy,
 • foťáky a kamery, GoPro, drony a kvadrokoptéry
 • monitory a televize
 • tablety, iPady,
 • chytré hodinky, Apple Watch,
 • počítačové komponenty (grafické karty, základní desky apod.)
 • herní konzole, xBox, Playstation a hry.

Nejčastěji vykupované značky: Apple, Asus, Acer, Canon, HP, Dell, Samsung, Lenovo.

Chci prodat svou elektroniku

Výkup počítačů Praha

Máte doma starý počítač? Chcete se jej zbavit a hledáte výkup počítačů v Praze? Pak jste tu správně. U nás v BazarCom.cz Opletalova 15, Praha 1, vykoupíme váš starý / použitý počítač a peníze dostanete v hotovosti již do 30 minut! Nabízíme také výkup počítačů na protiúčet...

Výkup notebooků Praha

Hledáte výkup notebooků v Praze? Pak jste tu správně. U nás v BazarCom.cz Opletalova 15, Praha 1, vykoupíme váš starý / použitý notebook a peníze dostanete v hotovosti již do 30 minut!  Nabízíme také výkup notebooků na protiúčet. Co to je? Jednoduše přinesete váš zánovní či star...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení