Výkup notebooků Praha

Hledáte výkup notebooků v Praze? Pak jste tu správně. U nás v BazarCom.cz Opletalova 15, Praha 1, vykoupíme váš použitý notebook a peníze dostanete v hotovosti již do 30 minut! Chci prodat za hotové PC nebo Notebook

Nabízíme také výkup notebooků na protiúčet. Co to je? Jednoduše přinesete váš zánovní či starší notebook k nám a odejdete s novým výhodněji! Cena za výkup notebooku je odečtena z nákupní ceny nového zařízení.

Jak výkup notebooků probíhá?

Výkup notebooků probíhá na naší kamenné pobočce na Praze 1. Můžete přinést svůj notebook na Opletalovu 15, Praha 1 nebo nám jej vyfotit a popsat do online výkupního formuláře. Téměř obratem Vám náš obchodní team spočítá cenu, za kterou Váš notebook můžeme koupit.

Pokud budete souhlasit s cenou, váš notebook přinesete nebo pošlete na prodejnu a technik zhodnotí jeho stav a otestuje funkčnost.vykup-notebooku-praha
Během tohoto testu se zkontroluje především:

  • procesor,
  • grafickou kartu,
  • pevný disk,
  • touchpad a klávesnici.
  • display

Test trvá dle rychlosti vašeho zařízení. Prosím počítejte s tím. Běžně však výkup notebooku zabere kolem 30 minut. Nezapomeňte k notebooku přinést i nabíječku (napájecí adaptér / kabely) a pokud máte i doklad o koupi / záruční list, originální krabici apod. To vše zvýší cenu.

Kalkulace výkupní ceny notebooku

Poté, co technik zkontroluje všechny komponenty a příslušenství k notebooku, domluvíte si výkupní cenu. Vždy Vám nabídneme nejlepší možnou cenu v hotovosti, podle aktuálního stavu na trhu.  Pokud bude vše v pořádku, můžete počítat s cenou kterou jste již obdrželi v první kalkulaci. Pokud budete s cenou souhlasit, podepíše se výkupní smlouva nebo si vyberte nové zboží na prodejně na protiúčet. K výkupní smlouvě je potřeba mít u sebe platný občanský průkaz nebo pas.

Chci prodat svůj notebook . Vyplnit výkupní formulář

Nejčastější otázky (F.A.Q.) Výkup notebooků Praha

1. Co, když můj notebook již není funkční?

V takovém případě bohužel váš notebook nevykoupíme. Nefunkční a částečně funkční či poškozené zboží nevykupujeme.

2. Co snižuje výkupní cenu notebooku?

Nejčastěji je to fyzický stav notebooku, případně již skončená záruka. Pokud k notebooku máte kupní doklad a váš přístroj je stále v záruce, výkupní cena notebooku vzroste. Dále je to funkčnost jednotlivých systémů a komponent. V neposlední době je to pak stáří modelu notebooku a značka.

3. Jaké značky notebooků vykupujete?

Nabízíme výkup notebooků všech značek. Především pak tyto: Acer, Apple, Asus, Lenovo, Dell, HP, Toshiba, Xiaomi atd.

4. Vykupujete i samotné komponenty k notebookům?

Ano i ne. Výkup jednotlivých komponent jako jsou procesory, základní desky, grafické karty, operační paměti již neděláme. Vykupujeme ale pevné disky, napájecí adaptéry. Zpravidla ale vykupujeme pouze novější komponenty.

5. Vykupujete i stolní, kancelářské a herní počítače?

Ano i ne :). Pro výkup počítačů si můžete přečíst článek, který vám přehledně vysvětlí postup výkupu PC. Přečíst článek
Doba i trh se mění a proto již nevykupujeme obyčejné kancelářské počítače a notebooky. Také starší herní PC vykupujeme od procesoru i7 a novější.

Nyní již víte vše, co potřebujete k úspěšnému výkupu svého notebooku.`

Navštivte naši pobočku na Opletalově 15, Praha 1 nebo nyní vyplňte výkupní formulář a zjistěte, kolik můžete za svůj notebook dostat v hotovosti. Ocenění je zdarma.

Na co prodávat váš notebook v inzerci, když jej můžete pohodlně prodat u nás za tu nejvyšší možnou a hlavně férovou cenu. 

Vyplnit výkupní formulář