Výkup notebooků Praha

Hledáte výkup notebooků v Praze? Pak jste tu správně. U nás v BazarCom.cz Opletalova 15, Praha 1, vykoupíme váš starý / použitý notebook a peníze dostanete v hotovosti již do 30 minut! 

Nabízíme také výkup notebooků na protiúčet. Co to je? Jednoduše přinesete váš zánovní či starší notebook k nám a odejdete s novým výhodněji! Cena za výkup notebooku je odečtena z nákupní ceny nového zařízení.

Jak výkup notebooků probíhá?

Výkup notebooků probíhá na naší kamenné pobočce na Praze 1. Můžete přinést svůj notebook na Opletalovu 15, Praha 1 nebo nám jej vyfotit a popsat do online výkupního formuláře. Téměř obratem Vám náš obchodní team spočítá cenu, za kterou Váš notebook můžeme koupit.

Pokud budete souhlasit s cenou, váš notebook přinesete nebo pošlete na prodejnu a technik zhodnotí jeho stav a otestuje funkčnost.vykup-notebooku-praha
Během tohoto testu se zkontroluje především:

  • procesor,
  • grafickou kartu,
  • pevný disk,
  • touchpad a klávesnici.
  • monitor

Test trvá dle rychlosti vašeho zařízení. Prosím počítejte s tím. Běžně však výkup notebooku zabere kolem 30 minut. Nezapomeňte k notebooku přinést i nabíječku (napájecí adaptér / kabely) a pokud máte i doklad o koupi / záruční list, originální krabici apod. To vše zvýší cenu.

Kalkulace výkupní ceny notebooku

Poté, co technik zkontroluje všechny komponenty a příslušenství k notebooku, domluvíte si výkupní cenu. Pokud bude vše v pořádku, můžete počítat s cenou kterou jste již obdrželi v první kalkulaci. Pokud budete s cenou souhlasit, podepíše se výkupní smlouva nebo si vyberte nové zboží na prodejně na protiúčet. K výkupní smlouvě je potřeba mít u sebe platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Chci prodat svůj notebook

Nejčastější otázky (F.A.Q.) Výkup notebooků Praha

1. Co, když můj notebook již není funkční?

V takovém případě vykoupíme váš notebook na náhradní díly nebo si jej odnesete zpět domů. Nefunkční vykupujeme především Apple Macbooky.

2. Co snižuje výkupní cenu notebooku?

Nejčastěji je to fyzický stav notebooku, případně již skončená záruka. Pokud k notebooku máte kupní doklad a váš přístroj je stále v záruce, výkupní cena notebooku vzroste. Dále je to funkčnost jednotlivých systémů a komponent. V neposlední době je to pak stáří modelu notebooku a značka.

3. Jaké značky notebooků vykupujete?

Nabízíme výkup notebooků všech značek. Především pak tyto: Acer, Apple, Asus, Lenovo, Dell, HP, Toshiba.

4. Vykupujete i samotné komponenty k notebookům?

Ano, výkup jednotlivých komponent jako jsou procesory, základní desky, grafické karty, operační paměti, pevné disky, zdroje apod. Vykoupíme dokonce i na náhradní díly. Přineste nám je ukázat. Zpravidla ale vykupujeme pouze novější komponenty.

5. Vykupujete i stolní počítače?

Ano, pro výkup počítačů si můžete přečíst článek, který vám přehledně vysvětlí postup výkupu PC. Přečíst článek

Nyní již víte vše, co potřebujete k úspěšnému výkupu svého notebooku.`

Navštivte naši pobočku na Opletalově 15, Praha 1 nebo nyní vyplňte výkupní formulář a zjistěte, kolik můžete za svůj notebook dostat v hotovosti. Ocenění je zdarma.

Na co prodávat váš notebook v inzerci, když jej můžete pohodlně prodat u nás za tu nejvyšší možnou a hlavně férovou cenu. 

Vyplnit výkupní formulář