Výkup počítačů Praha

Máte doma starý počítač? Chcete se jej zbavit a hledáte výkup počítačů v Praze? Pak jste tu správně. U nás v BazarCom.cz Opletalova 15, Praha 1, vykoupíme váš starý / použitý počítač a peníze dostanete v hotovosti již do 30 minut!

44455-5

Nabízíme také výkup počítačů na protiúčet. O co jde? Jednoduše přinesete váš stolní počítač k nám a odejdete s novým výhodněji! Cena za výkup počítače je odečtena z nákupní ceny nového zařízení.

Jak výkup počítačů probíhá?

Výkup počítačů probíhá na naší kamenné pobočce na Praze 1. Můžete přinést svůj notebook na Opletalovu 15, Praha 1 nebo nám jej vyfoťte a popište do online výkupního formuláře. Téměř obratem vám náš obchodní team spočítá cenu, za kterou váš počítač můžeme koupit.

Pokud budete souhlasit s cenou, váš počítač přinesete nebo pošlete na prodejnu a technik zhodnotí jeho stav a otestuje funkčnost.
Během tohoto testu se zkontroluje především:

Test trvá dle rychlosti vašeho zařízení. Prosím počítejte s tím. Běžně však výkup počítače zabere kolem 30 minut. Nezapomeňte k notebooku přinést i nabíječku (napájecí adaptér / kabely) a pokud máte i doklad o koupi / záruční list, originální krabici apod. To vše zvýší cenu.

Kalkulace výkupní ceny zdarma

Poté, co technik zkontroluje všechny komponenty a příslušenství počítače, domluvíte si výkupní cenu. Pokud bude vše v pořádku, můžete počítat s cenou kterou jste již obdrželi v první online kalkulaci. Pokud budete s cenou souhlasit, podepíše se výkupní smlouva nebo si vyberte nové zboží na prodejně na protiúčet. K výkupní smlouvě je potřeba mít u sebe platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Chci prodat svůj počítač

Nejčastější otázky (F.A.Q.)

1. Co, když můj počítač již není funkční?

V takovém případě vykoupíme váš počítač na náhradní díly nebo si jej odnesete zpět domů. Nefunkční vykupujeme především počítače Apple.

2. Co snižuje výkupní cenu počítače?

Nejčastěji je to fyzický stav počítače, případně již skončená záruka. Pokud k PC máte kupní doklad a váš přístroj je stále v záruce, výkupní cena počítače vzroste. Dále je to funkčnost jednotlivých systémů a komponent. V neposlední době je to pak stáří modelu počítače a značka.

45240-3

3. Jaké značky notebooků vykupujete?

Vykupujeme počítače všech značek. Především pak tyto: Acer, Apple, Asus, Lenovo, Dell, HP.

4. Vykupujete i samotné komponenty k počítačům?

Ano, výkup jednotlivých komponent jako jsou procesory, základní desky, grafické karty, operační paměti, pevné disky, zdroje apod. Vykoupíme počítač dokonce i na náhradní díly. Přineste nám je ukázat. Zpravidla vykupujeme pouze novější komponenty. Starší komponenty 10 let nevykoupíme.

5. Jak staré počítače ještě vykupujete?

Vykupujeme staré počítače do 10 let. Starší počítače již nemá smysl vykupovat ani na náhradní díly. Takový počítač můžete věnovat do muzea.

Rada na závěr

Nyní již víte vše, co potřebujete k úspěšnému výkupu svého počítače. Navštivte naši pobočku na Opletalově 15, Praha 1 nebo nyní vyplňte výkupní formulář a zjistěte, kolik můžete za svůj počítač dostat v hotovosti. Ocenění je zdarma.

Na co prodávat váš počítač v inzerci, když jej můžete pohodlně prodat okamžitě a bez obav u nás za nejvyšší cenu.

Vyplnit výkupní formulář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení