Výkup počítačů Praha

Máte doma starý počítač? Chcete se jej zbavit a hledáte výkup počítačů v Praze? Pak jste tu správně. U nás v BazarCom.cz Opletalova 15, Praha 1, vykoupíme váš použitý počítač a peníze dostanete v hotovosti již do 30 minut! Chci prodat za hotové PC nebo Notebook za nejvyšší cenu v hotovosti!

44455-5

Nabízíme také výkup počítačů na protiúčet. O co jde? Jednoduše přinesete váš stolní počítač k nám a odejdete s novým výhodněji! Cena za výkup počítače je odečtena z nákupní ceny nového zařízení.

Jak výkup počítačů probíhá?

Výkup počítačů probíhá na naší kamenné pobočce na Praze 1. Můžete přinést svůj notebook na Opletalovu 15, Praha 1 nebo nám jej vyfoťte a popište do online výkupního formuláře. Téměř obratem vám náš obchodní team spočítá cenu, za kterou váš počítač můžeme koupit.

Pokud budete souhlasit s cenou, váš počítač přinesete nebo pošlete na prodejnu a technik zhodnotí jeho stav a otestuje funkčnost.
Během tohoto testu se zkontroluje především:

Test trvá dle rychlosti vašeho zařízení. Prosím počítejte s tím. Běžně však výkup počítače zabere kolem 30 minut. Nezapomeňte k notebooku přinést i nabíječku (napájecí adaptér / kabely) a pokud máte i doklad o koupi / záruční list, originální krabici apod. To vše zvýší cenu.

Kalkulace výkupní ceny zdarma

Poté, co technik zkontroluje všechny komponenty a příslušenství počítače, domluvíte si výkupní cenu. Pokud bude vše v pořádku, můžete počítat s cenou kterou jste již obdrželi v první online kalkulaci. Pokud budete s cenou souhlasit, podepíše se výkupní smlouva nebo si vyberte nové zboží na prodejně na protiúčet. K výkupní smlouvě je potřeba mít u sebe platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti.

Chci prodat svůj počítač

Nejčastější otázky (F.A.Q.)

1. Co, když můj počítač již není funkční?

V takovém případě bohužel váš počítač nevykoupíme. Nefunkční a částečně funkční či poškozené zboží nevykupujeme.

2. Co snižuje výkupní cenu počítače?

Nejčastěji je to fyzický stav počítače, případně již skončená záruka. Pokud k PC máte kupní doklad a váš přístroj je stále v záruce, výkupní cena počítače vzroste. Dále je to funkčnost jednotlivých systémů a komponent. V neposlední době je to pak stáří modelu počítače a značka.

45240-3

3. Jaké značky notebooků vykupujete?

Vykupujeme počítače všech značek. Především pak tyto: Acer, Apple, Asus, Lenovo, Dell, HP.

4. Vykupujete i samotné komponenty k počítačům?

Samostatné komponenty momentálně nevykupujeme.

5. Jak staré počítače ještě vykupujete?

Vykupujeme počítače do cca 5 let stáří s procesorem i5 a výš. Starší počítače již nevykupujeme.

Rada na závěr

Nyní již víte vše, co potřebujete k úspěšnému výkupu svého počítače. Navštivte naši pobočku na Opletalově 15, Praha 1 nebo nyní vyplňte výkupní formulář a zjistěte, kolik můžete za svůj počítač dostat v hotovosti. Ocenění je zdarma.

Na co prodávat váš počítač v inzerci, když jej můžete pohodlně prodat okamžitě a bez obav u nás za nejvyšší cenu.

Vyplnit výkupní formulář